HOME

SKLEP - CZĘŚCI ZAMIENNE

O FIRMIE

AKTUALNOŚCI

GALERIA

KONTAKT

PRACA

historia

y f

serwis wózków widłowych katowice

Serwis wózków widłowych na terenie Katowic i okolic

Awarie sprzętu potrafią zdezorganizować pracę całego przedsiębiorstwa. Ważne jest wówczas, aby jak najszybciej naprawić wykryte usterki. W odpowiedzi na Państwa potrzeby proponujemy usługę serwisu wózków widłowych w Katowicach.

 

W zakres świadczonej przez nas obsługi technicznej wchodzą:

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn różnych producentów
  • przeglądy okresowe wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego
  • naprawa wózków widłowych o napędzie spalinowym i elektrycznym
  • autoryzacja czynności wykonanych w ramach naprawy

 

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług świadczonych w ramach serwisu wózków widłowych w Katowicach pozostała niezmiennie wysoka. Nasza firma od wielu lat cieszy się zaufaniem klientów. Gwarantujemy obsługę przeszkolonego personelu technicznego, ścisłą kontrolę serwisowanych pojazdów i szybki dostęp do części zamiennych. Współpracujemy z jednym z największych w Polsce magazynów, dzięki czemu potrzebne do naprawy elementy możemy zdobyć w ciągu 24 godzin. Pracujemy przy użyciu najlepszego sprzętu, specjalistycznych narzędzi, dokładnej aparatury diagnostycznej i nowoczesnego oprogramowania. Nasz Dział Obsługi Serwisowej tworzą doświadczeni ludzie z uprawnieniami konserwatorskimi Urzędu Dozoru Technicznego.

 

prócz napraw powstałych już usterek wykonujemy również przeglądy okresowe wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego oraz diagnostykę i kontrolę eksploatowanych pojazdów. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej oferty serwisu wózków widłowych w Katowicach.

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ

691 801 411