HOME

SKLEP - CZĘŚCI ZAMIENNE

O FIRMIE

AKTUALNOŚCI

GALERIA

KONTAKT

PRACA

historia

y f

serwis wózków widłowych poznań

Serwis wózków widłowych na terenie Poznania i okolic

Regularne przeglądy potrafią zminimalizować ryzyko awarii wózka widłowego i tym samym poprawić wydajność pracy przedsiębiorstwa. Co jednak zrobić, kiedy mimo wszystko maszyna wymaga naprawy? W takiej sytuacji może Państwu pomóc nasz serwis wózków widłowych w Poznaniu.

 

W zakres świadczonej przez nas obsługi technicznej wchodzą:

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn różnych producentów
  • przeglądy okresowe wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego
  • naprawa wózków widłowych o napędzie spalinowym i elektrycznym
  • autoryzacja czynności wykonanych w ramach naprawy

 

Naszym celem jest najwyższa jakość serwisu wózków widłowych w Poznaniu. Przy wsparciu doświadczonego personelu i najlepszych narzędzi jesteśmy w stanie ten cel osiągnąć. Zapewniamy profesjonalną obsługę, szczegółową kontrolę naprawianych maszyn i dostęp do części zamiennych w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Współpracujemy z jednym z największych magazynów w kraju, co pozwala na tak szybki dostęp do elementów potrzebnych przy naprawie pojazdu. Nasz serwis wózków widłowych w Poznaniu opiera się o sprzęt najwyższej jakości, specjalistyczne narzędzia oraz nowoczesne oprogramowanie. To niezbędne wsparcie dla Działu Obsługi Technicznej złożonego z ludzi o dużym doświadczeniu, posiadających uprawnienia konserwatorskie Urzędu Dozoru Technicznego.

 

Uważamy, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć, w związku z czym zajmujemy się również wykonywaniem przeglądów okresowych wymaganych przez Urząd Dozoru Technicznego. Zapewniamy profesjonalną diagnostykę i kontrolę pojazdów używanych w przedsiębiorstwie. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dostosowanej do indywidualnych potrzeb oferty serwisu wózków widłowych w Poznaniu.

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ

691 801 411