HOME

SKLEP - CZĘŚCI ZAMIENNE

O FIRMIE

AKTUALNOŚCI

GALERIA

KONTAKT

PRACA

historia

y f

serwis wózków widłowych wrocław

Serwis wózków widłowych na terenie Wrocławia i okolic

Przy stałej eksploatacji wózka widłowego należy liczyć się z ryzykiem wystąpienia awarii. Konieczność naprawy wpływa nie tylko na efektywność pracy przedsiębiorstwa, ale również na jego budżet. W takim przypadku należy działać jak najszybciej. Zapraszamy do zapoznania się z usługami świadczonymi przez naszą firmę w ramach serwisu wózków widłowych we Wrocławiu.

 

W zakres świadczonej przez nas obsługi technicznej wchodzą:

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn różnych producentów
  • przeglądy okresowe wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego
  • naprawa wózków widłowych o napędzie spalinowym i elektrycznym
  • autoryzacja czynności wykonanych w ramach naprawy

 

Staramy się zadbać o to, aby jakość naszych usług była jak najwyższa. Serwis wózków widłowych we Wrocławiu wspierany jest przez doświadczony personel techniczny i profesjonalne narzędzia. Gwarantujemy doskonałą obsługę, dokładną diagnostykę pojazdów i szybki dostęp do części zamiennych. Współpracujemy z jednym z największych magazynów w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprowadzić potrzebne części w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Naprawy wykonujemy przy użyciu sprzętu najwyższej klasy, specjalistycznych narzędzi i nowoczesnego oprogramowania. Dział Obsługi Technicznej w firmie składa się z doświadczonych i dodatkowo przeszkolonych ludzi posiadających uprawnienia konserwatorskie Urzędu Dozoru Technicznego.

 

Poza naprawami zlokalizowanych już usterek wykonujemy także przeglądy okresowe wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego. Zajmujemy się diagnostyką i szczegółową kontrolą serwisowanych pojazdów. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dostosowanej do indywidualnych potrzeb oferty serwisu wózków widłowych we Wrocławiu.

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ

691 801 411