HOME

SKLEP - CZĘŚCI ZAMIENNE

O FIRMIE

AKTUALNOŚCI

GALERIA

KONTAKT

PRACA

historia

y f

Wózki widłowe

Wózki widłowe na wynajem - poznań

Czy zawsze konieczny jest zakup własnego wózka widłowego? Dla Klientów potrzebujących pojazdu na krótki czas nie będzie to korzystna opcja. Przedstawiamy przygotowaną dla Państwa ofertę wynajmu wózków widłowych w Poznaniu.

 

Mniejsze firmy, które dopiero rozpoczynają działalność, często mają trudności ze znalezieniem w budżecie środków do zakupu wózka widłowego. Wynajem pojazdu to znacznie ekonomiczniejsza możliwość. Skorzystają na niej jednak nie tylko przedsiębiorstwa szukające oszczędności; to dobra opcja także podczas nieprzewidzianych transportów, pracy o charakterze sezonowym lub awarii posiadanego już pojazdu.

 

Proponujemy wynajem wózków widłowych w Poznaniu zarówno na krótki czas, jak i długoterminowo. Gwarantujemy pełną obsługę serwisową, wynajęte pojazdy dowozimy własnym transportem na miejsce pracy. Oferta wózków widłowych w naszej firmie jest zróżnicowana, dzięki czemu jesteśmy w stanie wybrać odpowiednią maszynę przy każdym zleceniu. Proponujemy wynajem wózków magazynowych, terenowych i specjalistycznych. Standardem dla naszej firmy jest indywidualne podejście do każdego Klienta, dzięki czemu grono odbiorców zadowolonych z usług Elektroprojektu stale się powiększa.

 

Oprócz wynajmu samego wózka proponujemy także możliwość skierowania do pracy jednego z naszych operatorów. Współpracujący z nami zespół posiada uprawnienia wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego oraz ma duże doświadczenie w obsłudze wózków widłowych. Świadczymy również usługi rozładunkowe. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia indywidualnych warunków wynajmu wózków widłowych w Poznaniu.

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ

691 801 411